VİZYONUMUZ

Tutarlı bir temelde en yaratıcı ve yenilikçi hizmetleri sunarak, Müşterilerimize gelecek vadeden değerler götürmek. Yaptığımız işte en iyisi olmak.

MİSYONUMUZ

Müşterilerimiz adına tüm bölge genelinde, engin bilgi kaynaklarımızı ve yeteneklerimizi harekete geçirmek ve sunmak böylece onların en bilinçli şekilde gayrimenkul kararları almalarına olanak sağlamak.

 

DEĞERLERİMİZ

 
 Dürüstlük ve Saygı
En önemli davranış standardımız.

 İşbirliği & Güven
İşbirliği, güven ve bilgi paylaşımı kültürü.

 Güvenilirlik
Müşterilerimize en yaratıcı ve yenilikçi hizmetleri sunmak üzere karşılıklı güven.

 Fikir Danışmanlığı
En yetenekli profesyonellerin ilgisini çekmek ve onları profesyonel olarak geliştirmek.

Ekibi Tanıyın

EMLAKCİTY’E  HOŞGELDİNİZ

BODRUM  EMLAKCİTY OLARAK; BODRUM MERKEZ, YALIKAVAK, BITEZ, ORTAKENT, YAHSI, GUNDOGAN, TURKBUKU, TORBA, GUMUSLUK, TURGUTREIS, GUMBET, GOLKOY, KONACIK BOLGELERINDE ARSA,SATILIK DAIRE veya VILLA ve BENZERI GAYRIMENKUL IHTIYACLARINIZ ICIN HIZMETINIZDEYIZ.BODRUM YARIM ADASININ EN AYRICALIKLI KONUTLARINI EN UYGUN FİYATLARLA SUNUYORUZ

BODRUM  EMLAKCİTY olarak, siz değerli müşterilerimizin; günümüz rekabet ortaminda ve iş dünyasının gerektirdiği verimi yakalamanız, sürekli değişen ve belirsizleşen koşullar altında emlak piyasası içinde yatırımlarınıza samimiyetle sadece ve sadece müşteri odaklı kaliteli bir hizmet anlayışını ilke edinerek, karşılıklı güvene dayalı dürüst ve profesyonel bir bakış açısıyla beklentilerinizi karşılamaktayız.

Gayrimenkul yatırımcılarına ve ihtiyaç sahiplerine alım satım, kiralama, projelendirme, değerleme, ekspertiz ve danışmanlık gibi profesyonel hizmetler sunarak,yatırımlarını en karlı şekilde yapabilmelerine olanak sağlıyoruz.

 

 

EKİBİMİZ 

 

Kurucu & CEO

Bu kişi hakkında ilginç konuların yer aldığı, kişinin kısa bir biyografisini ekleyin.

 

MURAT EĞDİ 

 

Başkan Yardımcısı – Mali İşler Müdürü

Bu kişi hakkında ilginç konuların yer aldığı, kişinin kısa bir biyografisini ekleyin

 

Sonraki adımlar…

Burada potansiyel müşteriyi fiyat teklifi talep etmek ya da ürün kataloğunuzu dikkatle incelemek gibi eyleme götürecek en önemli noktadan söz edilmelidir.


Eylem Çağrısı