Kısa dönem kiralama

Kısa dönem kiralama

Firmamız 2005 yılından bu yana ulusal ve uluslar arası hizmet veren bir danışmanlık ofisidir.

Bodrum yarımadasının en güzel beldeleri olan Yalıkavak, Bitez, Ortakent, Yahşi, Gündoğan, Türkbükü, Torba, Güllük, Gümüşlük, Gümbet, Gölköy, Tuzla, Konacık bölgelerinde kiralık daire, özel havuzlu villa ve residans dairelerin kiralama ve satış hizmetlerini size sunmaktadır.

Hizmet verdiğimiz bölgelerde gayrimenkullerinizin kiralamasını ve bakımını üstlenebilir, talep ettiğiniz gayrimenkullerin özellikleri, konumuyla ile ilgili araştırma yapabilir ve sizleri bilgilendirebiliriz.

Bu hizmetleri modern iş anlayışı çerçevesinde, resim video v.b. teknolojinin bize sunduğu çoğu olası yolları kullanarak vermekteyiz. Bünyemiz altında bulunan profesyonel ve dalında tecrübe ve eğitim sahibi kişiler size en iyi şekilde hizmet vermekten mutluluk duyar.

İster kiralık eviniz olsun, ister bizden ev kiralayın; sizleri kiralama sürecinde bütün detaylardan haberdar etmek ve zamanında bilgilendirip, isteklerinize göre zamanında müdahale etmek başlıca görevlerimiz arasında.

Yarımadadaki evinizi kiraya vermek istiyor veya ev konforunda yazlık tatil  farkını yaşamak için güzel ve bakımlı bir yazlığı problemsiz şekilde kiralamak istiyor iseniz sizi Bodrum KONACIK`dakı ofisimize bekliyoruz.

Bize uğrama şansınız yok ise iletişim bilgilerimizden bize ulaşıp danışmanlık hizmetlerimizden yararlanabilir ve biz sizi evinizde ziyaret edebiliriz.

Saygılarımızla,

 

DEKORASYON İŞLERİ

Yılların verdiği tecrübe ve kalifiye eleman garantisi ile anahtar teslim Dekorasyon ve tadilat işlerinde yüklenici olarak sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Tadilat işleri
Yıllardır hayalini kurduğunuz evi satın aldınız veya oturduğunuz, kullandığınız tamamı ile yenilemek yeni bir ev, yeni bir yaşam kurmak istiyorsunuz. Aşağıda belirtilen işlerin tamamı ile ilgili bizleri arayın, evinize gelip teknik açıdan bakarak olabilecek en mantıklı çözümleri sunalım

Cam balkon Sistemleri  –  Banyo dekorasyon  –  Kapı ve merdivenler
Kartonpiyer ve niş  –  Klima ve havalandırma  –  Boya ve badana
Çatı işleri  –  Dış cephe izolasyon  –  Mutfak dekorasyon  –  Pencere sistemleri
Seramik uygulama  –  Sıhhi tesisat  –  Yer döşeme  –  Elektrik tesisatı  –  Duvar dekorasyon
Anahtar teslim inşaat
Hayalini kurduğunuz yazlığınızı veya 12 ay ikame etmek istediğiniz evi sizin isteklerinize göre projelendirilip inşaa edilmesini istiyorsunuz.
Anahtar teslim inşaat, projesi olan ya da projesi tarafımızdan yapılan herhangi bir yapının, temel dahil, oturulacak hale gelinceye kadarki inşaatıdır.Başından en sonuna kadar tüm işlerin firmamız tarafından tamamlanıp, mülk sahibine anahtarların teslimatına kadar geçen tüm süreci kapsamaktadırEmlak alımında rehberlik

Bu işi uzmanına bırakın. Hayalinizdeki evi tarif edin, Bodrumda gayrimenkul sektörünün en iyi emlak firmalarından biri olarak sizin için en uygun evin seçiminde size yardımcı olalım. Emlakcity  olarak  hayallerinizdeki eve en avantajlı koşullarda ulaşmanızı hedefliyor ve bunun için vargücü ile pazar araştırması yapıyor.

Gayrimenkul günümüzde de en iyi yatırım araçlarından biridir. Geleceğe yapacağınız yatırımda, evinizin gelecekteki değerini bilmeniz önemlidir.

Bunun için,  Emlakcity  portföyüne aldığı evlerin çevresini araştırır (çevre yollarına mesafesi, toplu taşımaya yakınlığı, çevrede yer alan binaların yapısı, merkez noktalara mesafesi, vb).Konutun çevresini araştırırken, mutlaka aynı yerdeki ve yakın semtlerdeki benzer ev fiyatlarını da kontrol eder.

Evinizde güvenle oturabilmek için, altyapı, zemin etüdü, inşaat kalitesi gibi teknik konularda bilgi edinmek başlıca görevlerimizden. Bu bilgileri belediyeden, site yönetiminden ve çevredeki semt sakinlerinden toplamaktayız.

Satın alacağınız konutun eskiye ait vergi, elektrik, su veya aidat borcu bulunup bulunmadığını öğrenip size bildiririz.

Önce, evin konumunu inceliyoruz. Ulaşım kolaylığı, hem mutluluğunuz, hem de ev ekonominiz için çok önemli. Örnek olarak toplu taşımaya yakınlığını, plaja yakınlığı çok önemli. Böylece hem vakit, hem de nakit kazanırsınız.

Bunun yanında en önemlisi konutun “bitmişlik düzeyi”, “tapu cinsi”, “ruhsatı”, “kullanım izni” vb. konularda araştırma yapıp size bildiryoruz

 Emlakcity  olarak her zaman en iyisini yapmak hedefimiz.

Kredi ve Mortgage

Kredi ve Mortgage

Mortgage uzun vadeli ipotek karşılığında verilen taşınmaz (gayrimenkul) kredisi anlamına gelir. Yani Mortgage bir taşınmaz almak için kullandırılır, ve karşılığında alınan taşınmaza ipotek konulur. Mortgage halk dilinde konut kredisi olarak da bilinmektedir, ama aslında mortgage’ın konut kredisi dişında birçok çeşidi vardır. Kullandırım amacına göre Mortgage türleri şunlardır.

 

1. Konut Kredisi

Konut kredisi aslında konut (mesken) finansmanı için kullandırılan bir mortgage türüdür. Ailelerin uzun vadeli konut kredisi ile kira öder gibi kredi taksidi ödeyerek ev sahibi olmalarına olanak tanır.

2. İşyeri Kredisi

İşyeri, büro, imalathane ya da ticari amaçlı emlak alımlarında kullandırılır.

3. Arsa Kredisi

Arsa, tarla ve bahçe finansmanı için kullandırılır.

4. Refinansman / Yeniden Yapılandırma Kredisi / Konut Kredisi Borç Transferi

Mevcut konut kredisi borcunun daha uygun faiz ve vade koşulları ile değiştirilmesini sağlar. Mevcut konut kredisi kapatılarak yeni bir kredi kullandırılır. Konut kredisi faiz oranları piyasalarda fon maliyeti, arz ve talep dengesine göre değişir; özellikle faizler düştüğünde kredinin yeniden yapılandırılması daha düşük faiz ödemenize olanak tanır.

En uygun banka

Emlakcity olarak sizler için bankaların Mortgage kredi faiz oranlarını devamlı takip etmekteyiz. Bizim aracılığımızla ev almanız durmunda size en uygun bankayı bulmak bizim görevimiz.

Yatırım ve danışmanlık

Yatırım ve danışmanlık

Başta Avrupa kökenli ve yerel menşeeli şahıs ve firmalara günün politik ve finansal durumunu göz önünde bulundurarak yaptığımız analiz sonrasında gayrimenkul alanında yapabilecekleri en iyi yatırımı sunmaktayız.

İlkemiz, sunduğumuz yatırım olanaklarının maximum kazançlı olması. Bu yüzden faailiyet gösterdiğimiz gayrimenkul dalında arsa, konut, işyeri, turistik tesis gibi tüm olasılıklarda teknolojik altyapımız, güçlü marka değerimiz ve uzman ve yenilikçi ekibimiz ile bölgemizde pazar lideri olmak.

Gayrimenkul expertiz

Gayrimenkul expertiz

Bünyemizde bulunan gerekli bilgi ve tecrübeye sahip çalışanlarımız ile belli bir taşınmazın değerini bulunduğu çevre, yapısal özellikleri gibi kıstaslarla günün piyasa hareketlerine göre belirlemekteyiz. Emlak  pazarındaki  hareket, arz ve talebin buluşacağı gerçek fiyatı tespit etmek suretiyle, potansiyel müşteri hacmini artırıp, ve bu sayede gayrimenkulün zamanında ve gecikmeksizin satılmasını sağlamak başlıca hedefimiz.

Gayrimekulünüzün satışı öncesinde kesinlikle expretiz yaptırmanızı tavsiye ederiz. Bu size satış öncesi atacağınız adımlarda çok yardımcı olacaktır.

Bu hizmeti, gayrimenkulünüzü bizim portföyümüze verdiğiniz takdirde ücretsiz olarak rapor şeklide sunmaktayız.